ALBAN SKENDERAJ


Nese Thua Po Lyrics

Nese ti me do pa asnje kusht
Po nese nuk me do si nje qellim
Po nese ti me do vetem si nje njeri
Po veten me dhuro pa hezitim

Dhe nese thua po un do jetoj vetem per ty
Nese thua po ne qdo qelize do jemi dy

Ref: Nese ti vertet mua me do ne te dy do jemi nje zemer
Nese ti vertet mua me do ne frymen tende do jetoj
Nese ti vertet mua me do ne te dy do endim ne perjetsi
Nese ti me thua po un per ty do ekzistoj

Ska me shum se sa te ndjej per ty
As fjal te medha as pasuri
Por nese ti me do thjeshte per ate qe jam
Mos me refuzo se ti e di.

Qe nese thua po un do jetoj vetem per ty
Nese thua po ne qdo qelize do jemi dy

Ref: Nese ti vertet mua me do, ne te dy do jemi nje zemer
Nese ti vertet mua me do, ne frymen tende do jetoj
Nese ti vertet mua me do, ne te dy do endim ne perjetsi
Nese ti me thua po, un per ty do ekzistoj

PO, po, po, po, po, po ...

Dhe nese thua po un do jetoj vetem per ty
Nese thua po ne qdo qelize do jemi dyyy

Ref: Nese ti vertet mua me do, ne te dy do jemi nje zemer
Nese ti vertet mua me do, ne frymen tende do jetoj
Nese ti vertet mua me do, ne te dy do endim ne perjetsi
Nese ti me thua po, un per ty do ekzistoj, ekzistoj veq per ty.

Correct these lyrics

Watch Alban Skenderaj Nese Thua Po video
Hottest Lyrics with Videos
ec16e14a6ddf7ae1dfb878c102469074

check amazon for Nese Thua Po mp3 download
these lyrics are submitted by musixm

Record Label(s): 2013 Alban Skenderaj
Official lyrics by

Rate Nese Thua Po by Alban Skenderaj (current rating: N/A)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Meaning to "Nese Thua Po" song lyrics no entries yet
required
capthca required

Characters count
: min. 50 characters