ALBAN SKENDERAJ


Thirje E Deshperuar Lyrics

Ju kuptoj o njerez qe kurre s'ju kane pranuar
Ju pranoj o njerez qe kurre s'ju kane degjuar
Ju degjoj o njerez qe zerin ua kane harruar
Jo s'mund t'ju harroj gjithmone per ju kam per te kenduar

Ju degjoj, ju kuptoj
Ju pranoj, jo s'ju harroj
Ju qe buza, s'ju gezoj
Dhe bota ne sofren e saj te pasur
Nje luge per ju s'e shtoi
Ju ka ndare, zemren ju ka vrare

Nje thirrje te deshperuar qe askush nuk e degjoi
Askush nuk e pranoi
Pa nisur perfundoi
Liber i pashkruar qe askush nuk e shfletoi
I lene ne erresire ku pluhuri e mbuloi

Edhe ne jete (edhe ne jete)
te gjithe luajne per te fituar
Por veç per ju loja pa nisur ka perfunduar

Mos hidh nje hap(mos hidh nje hap)
ujku dhembet i ka zbuluar
Mos hidhni nje hap, toka rreth jush eshte deminuar

Ju degjoj, ju besoj
pasurin mbi varferin, jo se pranoj
Ju qe fati ju denoi
Dhe bota ne sofren e saj te pasur
Nje luge per ju se shtoi

Nje thirrje te deshperuar askush nuk e degjoi
Akush nuk e pranoi
Qe pa nisur perfundoi
Liber i pa shkruar qe askush nuk e shfletoi
I lene ne erresire ku pluhuri e mbuloi

Correct these lyrics

Hottest Lyrics with Videos
ca24e063aad6a209d308f9cbb6d6431e

check amazon for Thirje E Deshperuar mp3 download
these lyrics are submitted by musixm

Record Label(s): 2008 One Night Recordings
Official lyrics by

Rate Thirje E Deshperuar by Alban Skenderaj (current rating: N/A)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Meaning to "Thirje E Deshperuar" song lyrics no entries yet
required
capthca required

Characters count
: min. 50 characters