ARILENA ARA


Nentori Lyrics

[Teksti i "Nëntori"]

[Verse 1]
Lotët më janë tharë
Buza mu bë varr
Dielli nuk më ngroh
Dielli nuk më ngroh
Dhimbje sa një mal
Zemra nuk ma fal
Ty më nuk të shoh
Ty më nuk të njoh

[Chorus]
Mallkuar qoftë ky muaj që më la të vetme përgjithmonë
Nëntori, ma mori mua dashurinë e parë!
Nuk e dua këtë muaj më në kalendar!
Nëntori, ma mori, u shua dhe ky zjarr, nëntoriiiii..

[Verse 2]
Ishin plot me zjarr
Muajt n'kalendar
Kur ishim ne bashkë, sa ishim ne bashkë
E lumtur duke qarë
Pas teje si e marrë
Gjithëve ua thashë, për ne të dy ua thashë

[Chorus]
Mallkuar qoftë ky muaj që më la të vetme përgjithmonë
Nëntori, ma mori mua dashurinë e parë
Nuk e dua këtë muaj më në kalendar
Nëntori, ma mori, u shua dhe ky zjarr

Nuk e dua më ktë muaj, nuk e dua më ktë muaj
Nëntori, nëntori, nëntori

[Bridge]
Vitin më t'bukur shkatërroi
Vulën e hidhur shkaktoi
Ky muaj i gjori, t'gjitha mi mori
Në djall le të shkoi
Nëntori
Nuk e dua këtë muaj më në kalendar!
Nëntori, nëntori, nëntori

[Chorus]
Nuk e dua këtë muaj, nuk e dua këtë muaj
Nëntori, ma mori, nëntori
Mallkuar qoftë ky muaj që më la të vetme përgjithmonë
Nëntori, ma mori mua dashurinë e parë
Nuk e dua këtë muaj, nuk e dua më ktë muaj
Nëntori, nëntori, nëntori

Watch Arilena Ara Nentori video
Hottest Lyrics with Videos
7e20027fd490ae4c280ca966b3802c8c

check amazon for Nentori mp3 download
these lyrics are submitted by itunes3
browse other artists under A:A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A13A14
Songwriter(s): Lindon Berisha, Darko Dimitrov

Official lyrics by

Rate Nentori by Arilena Ara (current rating: 7.67)
12345678910
Meaning to "Nentori" song lyrics
captcha
Characters count : / 50