ARILENA ARA


Vegim Lyrics

[Verse 1]
Me heshtjen jetoj
Në ërsirrën e plotë
Unë ngadalë
Kur ëndrra më zgjon
Ti sje askund në këtë botë

[Pre-Chorus]
Çdo natë të shoh si Vegim
Stë prek dot të ndjej në shpirt

[Chorus]
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
Sytë e tij janë lartë po qaj

[Verse 2]
Ditarin shfletoj
Unë çdo fletë e kthej
Shënoj aty
Sa kohë më mungon
Dhe zemra të kërkon

[Pre-Chorus]
Çdo natë të shoh si Vegim
Stë prek dot të ndjej në shpirt

[Chorus]
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

[Verse 3]
Si harroj fjalët që ti kur më the
Kur të mos jem mos harro
Pranë do më kesh

Ouuuu – ouuuuuu uooouu – na – nana na
Na -na nanaaa , nana na naaaa
Naa – naa – naaaa

[Chorus]
Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Shpirti im të kërkon në qiell në tokë
E vetme jam skam faj

Hottest Lyrics with Videos
dccf7348f57d464efb3f1d901ba5ed4c

check amazon for Vegim mp3 download
these lyrics are submitted by itunes3
browse other artists under A:A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A13A14
Songwriter(s): Timo Flloko, Irkenc Hyka

Official lyrics by

Rate Vegim by Arilena Ara (current rating: 7.18)
12345678910
Meaning to "Vegim" song lyrics
captcha
Characters count : / 50