ARILENA ARA


Shaj Lyrics

[Teksti i "Shaj"]

[Verse 1]
Nuk e di, a të ka ndodh
Të goditesh brenda fort
Nga një shkëndijë
E bukur dhe e trishtë
Sa të rrit edhe të lodh
Reziston që ta lëshosh
Të jep ndjesin, që nuk ka përfundim

[Chorus]
Dua ta shaj
Peshën që nuk e mbaj dot, mbaj dot
Po më tërheq ajo zvarr
Më vjen që ta vras
Atë që s'mund ta ndaj, ta ndaj
Dhe më bën të ndjehem me faj

[Verse 2]
Ka dicka më tjetërson
Brenda meje po rënkon
Të ulëras, t'ia fal apo ta vras?
Nuk e di si ta gjykoj
Më lëndon por e duroj
E ka një çmim
Ky peng i shpirtit tim

[Chorus]
Dua ta shaj
Peshën që nuk e mbaj dot, mbaj dot
Po më tërheq ajo zvarr
Më vjen që ta vras
Atë që s'mund ta ndaj, ta ndaj
Dhe më bën të ndjehem me faj

[Bridge]
Uo-oh shaj, uo-oh
Shaj, shaj, shaj
Shaj shaj, shaj shaj
Uo-oh, oh

[Outro]
Më vjen që ta vras
Atë që s'mund ta ndaj, ta ndaj
Më bën të ndjehem me faj

Watch Arilena Ara Shaj video
Hottest Lyrics with Videos
bee3b83e03c5753f5ef4cbddb76090d6

check amazon for Shaj mp3 download
these lyrics are submitted by itunes3
browse other artists under A:A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A13A14
Songwriter(s): Lindon Berisha

Official lyrics by

Rate Shaj by Arilena Ara (current rating: 7.54)
12345678910
Meaning to "Shaj" song lyrics
captcha
Characters count : / 50