play youtube video
E Di Ca Do Ti
Akrepi

AKREPI


E Di Ca Do Ti Lyrics

STROFA 1

NGRI VOLUMIN NE MAKSIMUM ,
ME KET BENC FUORISTRAD SKALON DOT PA RA NE SY,
FUTJA NGA TANI SE SONTE KANE MBROMJE,
SIGURISHT QE JEMI FTU NUK KA PARTY PA NE,
PASTAJ PERVEC KSAJ SONTE MENJA MKA SHKU,
ME XHULJETEN GJOKSDERREN NATEN ME E KALU,
TE DERDHET TEKILA CURRILA,
SA MOS TE DALLOJ DOT PALLOSHIN TIM NGA SHISHJA,
SHIF CBON KY MBRAPA AKOMA SE KA DREDH,
APO NGA FJALET E MIA PALE KU MENJA I BREDH,
SOT NDIHEM NE FORM DO QIS RIVALET BLLOF,
ZINXHIRI TRASH SA GISHTI DHE KOSTUMI BOSS,
ARRITEM,HAPET DERA,ME DUKET VETJA, SI NE RIO DE JANIERO,
AS DEEJAY SPERQENDROHEJ DOT ISHE BO QULL NE DJERS,
NGA BYTHET E CICAT QE DRIDHEN GJITH QEF,
MEQE TE GJITH SYTE NGA MU I KTHYN,
THASH TE PREZANTOHESHA ME NJE ULERIM...COMMON

REFRENI 2X
NUK DI NE CKREVAT DO TA KALOJ KET NATE
I AM A BAD BOY LOOKING FOR A BAD GIRL
UNE E DI CA DO TI

STROFA 2

PASH NJE VAJZ TE VESHUR ME LEKURE KOMPLET EKSTRAVAGANTE,
E THITHTE CIGAREN NE MENYRE PROVOKANTE,
I THEM VAJZ MBA RITMIN MOS NDALO,MUND TE DUHET PER ME VONE,AJO QESH E FILLON,
TE LLOMOTISI PA PUSHIM,
BOJ SIKUR E DEGJOJ,
POR BISEDAT E GJATA INTERESIN MA LARGOJN,
E NDERPRES,
DESHA TE SHTOJ DICKA..
MA PRET,
TE MU PA LEK GJO SKA,
I THEM PER FAT BUZEQESHJES TENDE ARRIJ TI REZISTOJ,
SIDOQOFT NJI XHIRO NGA DENTISTI SDO ISH KEQ TA BOJE,
KALIBRI IM NUK JE POR PO DESHE TE NDIHMOJ,
DY KAMIONIST PENSIONISTA NE VEND TI PREZANTOJ,
KISHE EDHE NGA ATO QE SDINE AS VETE CA DUN,
E NUK E KUPTOJN QE KTU JANE NE VEND TE GABUM,
DRIDHEN SI NGJALA NGA DORA TE RRESHQASIN,
SA I PYET PER EMRIN FILLOJN E BERTASIN,
KUR JA NJE BIONDE SUPERSEKSI NE MES TE MASES,
BASHKEPUNIM I SE EMES ME PENELIN E PIKASOS,
I AFROHEM ME LEZET ATY KAM KUPTU,
QE AJO BITCH KISH PI ME SHUM SE MU,
NFAKT MPELQEN TE HUM KOHEN KOT E TE HUM LEKET KOT,
POR SE HUMB KURR NJI RAST SI KY SOT,
E SHIKOJ SI KERCEN E CMENDEM SI NJE DEM,
QE KUR SHEF NGJYREN E KUQE BRIRIN NIS E MPREF,

REFRENI 2X
NUK DI NE CKREVAT DO TA KALOJ KET NATE
I AM A BAD BOY LOOKING FOR A BAD GIRL
UNE E DI CA DO TI

STROFA 3

HAPNI RRUGEN,HAPNI RRUGEN,
SE JAM TAPE,

NXORRA TYM NGA VESHET,
SULM I MENJEHERSHEM ,
NE KERCIM E SIPER U BEME NJE TRUP I VETEM,
SA PER KOMPLIMENTE S'E KAM GOJEN MJALTE,
ARRITA TE LIDH 2 FJALE,
E IA PESHPERITA NGADALE,
SOT DO NJOHESH PASIONIN E NJE GANGSTERI,
DO TE ...... AQ FORT SA TE HARROSH DHE EMRIN,
SA TE KEM TAKATIN,
SA TE PRISH DHE KREVATIN,
SA TLEJ PA GJUM PALLATIN,
SA TE KETE ZILI DHE MAMI
U PERSHENDET ME CA TIPA,
THA CUNA IKA,
ATA ME PAN SHTREMBER TE HUTUAR NGA ZILIA,
ME TREGOI NE FILLIM,
SE PREFERON NMAKIN,
POR SI PERFUNDIM,
SPRITI DOT GJER NE SHPI,
ISH NJE LLUPSE AQ E MADHE,
SAQE PER BAJAMET SE VRAU MENJEN FARE,
UNE I RELAKSUAR ME BREKZAT E SAJ NE DOR,
MUNDOHESHA TE GJEJA CPARFUM I KISHTE VENE,
MA TREGUN SI TE VIRGJER QE STA BENTE TE GJAT,
AJO TE VIRGJER KISHTE VETEM VESHIN E DJATHTE,
TEKNIKA E SAJ ZHDUKU CDO DYSHIM,
E QAU LAMBADEN MBI MIKUN TIM

REFRENI 2X
NUK DI NE CKREVAT DO TA KALOJ KET NATE
I AM A BAD BOY LOOKING FOR A BAD GIRL
UNE E DI CA DO TI

U PA PUNA
NATEN E KALON NE MAKINEN TIME

Watch Akrepi E Di Ca Do Ti video
Hottest Lyrics with Videos
fe5f53b97faa0c587142b21004bd90f5

check amazon for E Di Ca Do Ti mp3 download
these lyrics are submitted by Chris Deans
browse other artists under A:A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A13A14
Record Label(s): 2014 AKREPI
Official lyrics by

Rate E Di Ca Do Ti by Akrepi (current rating: N/A)
12345678910
Meaning to "E Di Ca Do Ti" song lyrics
captcha
Characters count : / 50