play youtube video
E.T.
Earth
Runaway
E.T. video Earth twitter

EARTH


E.T. Lyrics

A tímhle posílám ti náklad !
Zamířím a zásah
Poslechni to a dostaneš záchvat, tohle není žádnej obyčejnej náznak, já rozhlídnu se vidím tam vás dva ! ( co ? )
A pán tu hájí svoje práva ?
Vždyť tě živý máma ...
Vy serete se do mě jako kdybych byl váš brat, zvedni se dej odchod no a hlavně zádnej návrat, já přiznám se, že někdy mi to tempo dávat fakt zabrat !
No a v další sloce vysvětlím ti pár pravd, a komu cpu, že cejtím se jak nějaká star? Jsi to ty, kdo celý dny čeká na zázrak já říkám - Moje stopy zůstanou, nemizej do prázdna
Každý ráno probouzím se hrdej, prostě krása a stačí mi pronájem, žádnej hotel Plaza
A vždycky jsem byl jeden z těch co velel, tak nebreč nad tím, že ty jsi to tak neměl, hej si levej, nelíbí se ti, že kolem sebe máš jen plevel?
Kámo nemel tvůj život, tvůj level, my lezeme vejš
Jde to skvěle, u tebe ne, vidim to bledě, seš vlezlej. Uděláš líp, kdyby si seděl
Tak to zapal, já chci vidět ten zelenej dým. Tráva, tabák a stín odpálím zavalim dýmem síň neříkej nic dream team vim weed fire a dým a vona ví co s tim, that's a dream

(2x) Chci vidět jen zelenej dým, ubalím odpalim zavalim tim dýmem síň, jen tráva tabák a stín a ona ví co s tim weed fire a dým, koukej co vykouzlím, yeah!

Teďka nadechni se vyslechneš si pár slok, všude ticho tma jen já tu popisuju svůj blok a moje pocity jsou lock, no žádnej unlock a sypu to jak kdyby sem jel parno, hey !
Ty nejsi rapper kámo, srát na to já očistím si svoje boty všude bylo bláto, nejsem jeden davu, já vedu to stádo, no a pořád nejsem v bodě kdy si řeknu mám dost!
Smutek měním na zlost, pálím za mnou každej most, sám sobě host, jaká karta u sebe, jen hotovost
A hořím jako Molotov, sem ocel a ty polokov, já vyrážím na lov!
Všech hyen, otevírej flašku, dneska večer pijem a ty očividně pleteš si tu vodu s vínem, nebudu tě soudit já zas trávu s plynem, ten čas rychle plyne tak vdechnu toho víc, a dalo by se říct, kdyby dým mohl týct, tak naleju ho víc, vysadím si ty zelený trees, budu o kus k nebi blíž!
A ty chováš se jak primitiv, jo čas infinitiv, já seru ti na limity a ví to ona já i ty, ty v hlavě nosíš piliny mezitím co já míjím ty skuliny?
Životy si vylily, my mezitím jsme skillili a nevlastníme vily, vím já chci svý jméno jednoho dne do kamene vyrytý
A proč nevlastním Infinity, Ty srovnej si priority, začněte žít svoje životy, ať se nestane, že jednoho dne budou jako voda v poušti vylitý...
Flow, jak E.T

(2x) Chci vidět jen zelenej dým, ubalím odpalim zavalim tim dýmem síň, jen tráva tabák a stín a ona ví co s tim weed fire a dým, koukej co vykouzlím, yeah!

Watch Earth ET video
Hottest Lyrics with Videos
6717f55b8effd6cb49ae91ad77e479bf

check amazon for E.T. mp3 download
these lyrics are submitted by itunes3
browse other artists under E:E2E3E4E5E6
Record Label(s): 2019 Earth
Official lyrics by

Rate E.T. by Earth (current rating: 7.32)
12345678910
Meaning to "E.T." song lyrics
captcha
Characters count : / 50