play youtube video
Sonte
Capital T

CAPITAL T


Sonte Lyrics (feat. Flori Mumajesi)

[Teksti i "Sonte" ft. Flori Mumajesi]

[Verse 1: Capital T]
Sonte clubin kush e then
Ajo, ajo qe po vjen
Midis njerzve mundem me dallu, ouu shikimin e saj
Se di tjert cka thojn po un mendoj vetem per ta
Se di tjert cka bojn po un e di qa boj për të
I kaloj 1001 netë me 1001 sfida
Miremengjes ose miredita se o femen me tradita
U bonë sa vjet qe e prita me ardh kjo natë
Edhe pse s'jena gjenerat s'kimi nevoj me e zgjat
Zemer kena mu pershtat , ti kallxon qa po mendon
Ma mir se ti tjeter kond , ma mir se ti me t'ton
Se ti ske me dit cka kanë , Me t'thon
Edhe neseti me mu lidhjen ki me lon
Edhe nese ti me mu , më nuk ki me kon
Ki me bo gabimin ma t'rand , gabimin ma t'rand

[Chorus]
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja Sonte (Eh eh eh)
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja sonte, uoh sonte uoh
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja Sonte (Eh eh eh)
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja sonte, uoh sonte uoh
[Verse 2: Flori Mumajesi]
Si zakonisht do pijm ca
Si Zakonisht pyetje s'ka
A ka limit s'e di sa
Nese ka ouu yeah hey
Ti nuk e ke iden qka kisha bo per ty
Dhe nuk ke faj , të gjithë njesoj të thon kur te takojn
Te njejtat fjalë ouuu
Neser ku do te zgjohesh zemer
Kush do t'boj te ndihesh femer
Pa u pendu ti asnjeher

[Chorus]
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja Sonte (Eh eh eh)
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja sonte, uoh sonte uoh
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja Sonte (Eh eh eh)
Eja sonte (Eh eh eh)
Eja sonte, uoh sonte uoh

[Outro: Capital T]
Yeah, all the night I like
Like that, I like that
KO doing like this till the end

Watch Capital T Sonte feat Flori Mumajesi video
Hottest Lyrics with Videos
9191160011a275bd26764a503f1f666b

check amazon for Sonte mp3 download
these lyrics are submitted by itunew3
Record Label(s): 2012 Authentic Ent
Official lyrics by

Rate Sonte by Capital T (current rating: 7.40)
12345678910
Meaning to "Sonte" song lyrics
captcha
Characters count : / 50
Latest Posts