Related Information for Blero Blero (Blerim Muharremi) - Albanian Pop & RNB SingerBlero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik.Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu".Ne vitin 2004 ka realizuar albumin e titulluar "Hapi i pare". Thote se per albumin e pare ka punuar 5-6 vjet, por ia ka vlejtur puna. "Eshte nje album origjinal, kenget jane te punuara te produksioni i cili per shume cka nuk do te plasonte kenge te vjedhura".Ble.. read more