QE QE
Tayna
QE QE video

TAYNA


QE QE Lyrics

[Teksti i "QE QE"]

[Intro]
Esta es mi vida sin tu amor
Tú eres mi alma, sin ti perdí mi sol
Estoy acostumbrada, mi corazón
Dame, dame, dame tu amor

[Pre-Chorus]
Me ty e kom qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe

[Chorus]
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qе qe
A pe don a qe qе, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

[Verse 1]
Po m'ke dasht po ma jo
Hajmali si Moyo
Qysh u kon, jo ma s'o
Qa ka ma shumë ajo, ajo, ajo?
Vet tash mo jo
Me t'harru s'e boj jo
Nuk ka si ky lloj jo
Po qa ka ma shumë ajo, ajo, ajo? (ah ah)
Qe qe (ah ah), nuk o ma qe qe (ah)
Qe qe ju kom ba bajat unë, qe qe
Qe qe, a t'kujtohet folshim ditë e natë, qe qe
E kom dit që mo nuk kthehet prapë, qe qe
Po kush kesh i fundit shumë ma mirë qesh, qesh

[Chorus]
Me ty e kom qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

[Verse 2]
S'kom qa me t'bo nëse bërtas edhe t'shaj
A ja thu t'njejtat fjalë ti dhe asaj?
Nëse don unë fajet krejt i maj
Po karma jem ka me tu kthy ty prej saj
E tash kush do lidhet me ty o versioni jem i dobt
Unë jom kon privilegj për ty, veti veti shokët
Prej meje ti te kush a noshta niveli jot
Fans ti, fanse ajo, sun em përballoni dot
S'din mu sill me njo si unë, qe qe
Po ta jap dhe ni munsi, qe qe
Edhe pse s'e meriton, qe qe
Zemra jem për ty po knon, qe qe

[Chorus]
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

[Outro]
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe, qe qe, qe qe
Qe qe, qe qe
Zemrën teme qe qe, qe qe
A pe don a qe qe, qe qe
Hajde merre qe qe, qe qe

Watch Tayna QE QE video
Hottest Lyrics with Videos
aa415dab8934fe55d916d974c5043f55

check amazon for QE QE mp3 download
these lyrics are submitted by itunes3
browse other artists under T:T2T3T4T5T6T7
Record Label(s): 2020 Sony Music Entertainment Germany GmbH
Official lyrics by

Rate QE QE by Tayna (current rating: 7.89)
12345678910
Meaning to "QE QE" song lyrics
captcha
Characters count : / 50