ELIZA HOXHA


Deshperimi Lyrics

Kur gjdo gje perfundon dhe k'thehem ne m'brendi
fajin tend e kerkoj por sdo ta gjej e dii,
nje dejavu me shum ndergjegjen ma rendon
akoma se kuptooj, por ti a kupton.
sa e hidhur esht kjo got
e un prap duhet qe ta pi
se smundem ta mallkoj ket bot.

Ref:
un e di te verteten por smun ta them
me mir ta di vetem un edhe pse dhemb
denim apo mallkim
do ta duroj ket deshprim(ejeje).

Kur behet von per fjal
vetvetes un i flas
prap as'gje nuk ndryshon
se s'kthehet koha pass!

Nje ze nga m'brenda vjen
arsyjen qe me zgjon
por sa do qe te zgjas
ka kush qe degjon

sa e hidhur esht kjo got
e un prap duhet qe ta pi
se smundem ta mallkoj ket boot!!!

Ref:
un e di te verteten por smun ta them
me mir ta di vetem un edhe pse dhemb
denim apo mallkim
do ta duroj ket deshprim

Correct these lyrics

Watch Eliza Hoxha Deshperimi video
Hottest Lyrics with Videos
3e1b1aea900e438fd7c17fa2cfd85850

check amazon for Deshperimi mp3 download
these lyrics are submitted by Aidaa

Rate Deshperimi by Eliza Hoxha (current rating: N/A)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Meaning to "Deshperimi" song lyrics (2 meanings)
bjondinja 08/05/09,05:37
0

je ni yll eliza me pelqen shum edhe flokt e brdha shum super dishka edhe kengen e ke shum te mir je veq kta po kejt kangt e tjera
zeshkanja 07/30/09,09:46
0

komplimente eliza je idhulli im shum me pelqen kjo keng si edhe te gjitha kenget tjera qe ti i kendon je e kompletuar si kengetare.urime per lookun e ri shum bukur po dukesh edhe bjonde.suksese te met
required
capthca required

Characters count
: min. 50 characters