Eliza Hoxha - Kthehu
Top Eliza Hoxha SongsDeshperimi
Related Eliza Hoxha Links Kthehu video Eliza Hoxha twitter

ELIZA HOXHA


Kthehu Lyrics

ELIZA HOXHA - KTHEHU

E kerkoj fytyren tënde, ta kem pran vetes mu sikur atëhere.
I kerkoj buzët e tua, ti kam afer veq edhe një here.
I kerkoj un sytë e shkruar, t´më percjellin si dikur nga pas.
E kerkoj dhe doren tënde, të m´ledhatoj pa ndalur ne gjdo qast

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.

Krekoj qe koha te hec prapa e të më sjell edhe një here te ti.
Të filloj prap nga e para, të vërtet ta bëj kët fantazi

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.

Kthehu prap në ëndrat e mia,
kthehu ti ashtu si dikur.
Kthema prap veq edhe një her ti mua lumturinë s´do të lë më kur.

Correct these lyrics

Like
Tweet
Share
email
Email

Watch Eliza Hoxha Kthehu video
Watch Video
Rate Kthehu by Eliza Hoxha (current rating: N/A)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Meaning to "Kthehu" song text no entries yet
required
capthca required

Characters count
: min. 100 characters