Top Blero Albums
click on the album covers to see the lyrics inside the album
Best Of
Best Of
[2014]
Fiksimi Im
Fiksimi Im
[2013]
Tara
Tara
[2010]
Related Blero Links Blero twitter
Related Information for BleroBlero (Blerim Muharremi) - Albanian Pop & RNB Singer Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen “Kthehu”. Ne vitin 2004 ka realizuar albumin e titulluar “Hapi i pare”. Thote se per albumin e pare ka punuar 5-6 vjet, por ia ka vlejtur puna. “Eshte nje album origjinal, kenget jane te punuara te produksioni i cili per shume cka nuk do te plasonte kenge te vjedhura”... read more